Ankara Motor Hasarlı Araç Alımı
Ankara Motor Hasarlı Araç Alımı

Ankara Motor Hasarlı Araç Alımı

 

Cemil Çelik Hasarlı Alım Satım olarak Türkiye’nin 81 ilinden motor arızalı ya da hasarlı araçlarınızı konusunda uzman ekspertizlerimizin belirlediği değer üzerinden anında, nakit olarak alıyoruz. Arabanızın hasarı ne olursa olsun uzmanlarımız sizler ile en güncel ve en doğru bilgileri paylaşacaktır. 

 

Aracınızın hasar oranı ister az hasarlı isterse ağır hasarlı ya da pert olsun, firmamız sizin için en uygun fiyatı vererek alımı gerçekleştirecektir. Aracın aklınıza gelebilecek, yanma, sel, dolu gibi doğal afet sonucu zarar görmesi vb. ağır hasar durumlarında da firmamız aracınızı yerinde almaktadır. Satış sürecinde hiçbir problem yaşamadan hasarlı arabanızı teslim alıyoruz. 

 

Ağır hasarlı araba, az hasarlı araba, pert araba, çeşitli sebepler ile yanmış araba, Sel hasarı görmüş araba ya da su hasarı görmüş araba, dolu hasarlı araba, motor arızası olan araba, otomatik şanzıman arızalı araba, şanzıman arızalı araba, mekanik arızalı araba, doğal afette zarar görmüş araba… hangi problemi yaşadıysanız yaşayın, aracınız değerinde nakit olarak alınır.

 

Tüm Kazalı Ve Hasarlı Araçlarınızı Anında Alabiliriz.
 

Bize Ulaşmak Için 0539 976 10 15 Numaralı Telefonu Kullanabilirsiniz.

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014