Ankara Pert Araç Alım Satımı
Ankara Pert Araç Alım Satımı

Ankara Pert Araç Alım Satımı

 

İkinci el araç almak için ilanları inceleyen tüm kişiler, hemen hemen her araçta küçük ya da büyük hasarlar olduğunu görmektedir. araçlarda oluşan hasarlar hakkındaki net bilgi, ekspertiz raporu ile öğrenilmektedir. Oto ekspertizi ve ekspertiz raporu bu konuda büyük bir önem taşımaktadır. Oto ekspertiz raporlarında, satılacak ya da alınacak araçlar hakkında, uzman kişilerin yaptığı detaylı incelemelerin sonucunu yer almaktadır. Araç almayı düşünen kişiler, kazalı yada hasar kaydı bulunan araçlardan uzak durmayı tercih edebilirler. Kazalı aracını satmayı düşünen fakat alıcı bulamayan kişiler, araçlarını hiç vakit kaybetmeden kazalı araç alan firmalar arasında, adından sıklıkla söz ettiren firmamız ile iletişime geçmelidir.

 

Sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız, aracınızın hasar durumunu dikkate almadan, Türkiye’nin bütün illerinde hasarlı, pert ve kazalı araç alımı yapmaktadır. Firmamızda çalışan uzman teknik ekipleri araçlarınızı, sizin bize gelmenize gerek kalmadan, ayağınıza kadar gelerek yerinden alım yapmaktadır. Kazalı araçlarınız alınırken, alanında profesyonellik kazanmış ekiplerimiz araç fiyatlarını en yüksek değerden hesaplamakta ev o anda nakit olarak satın alma işlemlerini tamamlamaktadır. Firmamızda araç fiyatları, arabanın hasar durumuna göre belirlenmektedir. Kazalı araç alan firmalar, araçları alırken fiyatları en yüksek ve en güncel şekilde hesaplamaktadır.

 

Firmamızda hasarlı araç alınırken, kaza yada hasar durumun ne olduğunu dikkate alınmamaktadır. Araçlarınız ağır hasarlı olması, pert olması, ağır hasar kaydı bulunması ya da doğal afetler sonucu büyük darbeler alması firmamız için herhangi bir sorun oluşturmamaktadır ve müşteri temsilcilerimiz araçlarınızı gelip yerinde satın almaktadır.

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014